צור קשר

  1.  

לקוחות מספרים

בניתי כבר 4 אתרים בחברה ויש לי רק
המלצות חמות לתת: העבודה שהם עשו הייתה
סופר מקצועית, התקשורת איתם מעולה, זמני
העבודה יעילים וקצרים, והמחירים מעולים יחסית לשוק. בקיצור אני ממליץ בחום! 

עידו איכר, 20offאודות החברה

ווב סטודיו הינה חברה ייחודית מובילה בתחומה, המתמחה במתן שירותי אינטרנט שנועדו למקסם את הפוטנציאל של מגוון רחב של לקוחות עסקיים, מחברות סטארט-אפ קטנות ועד תאגידים גדולים. המומחיות של החברה היא בפיתוח אסטרטגיה, עיצוב גרפי, פיתוח אתרי אינטרנט ומסחר אלקטרוני, המותאמים אישית לצרכי הלקוח, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. מטרת השירות של  ווב סטודיו הוא ליצור פתרונות אינטרנטיים שישקפו את מהות לקוחותיה ויצרו בולטות בר-קיימא. לחברה צוות מקצועי איכותי בעל ניסיון, ויכולות מוכחות המעניקים לכל פרויקט, קטן כגדול, ערך מוסף ויצירתיות, הבאים לידי ביטוי ביצירת נוכחות אינטרנטית בולטת ולקוחות מרוצים.

חברת ווב סטודיו מייצרת פתרונות און-ליין איכותיים ומעוצבים המותאמים לצרכי הלקוח ומעניקה יתרונות משמעותיים ביחס למתחרים. החברה משלבת חדשנות רעיונית, עדכנות טכנולוגית, עמידה בתקנים בינלאומיים והקפדה על יישום ממשקי משתמש ברורים ומניעים לפעולה, מתוך אתגר ומחויבות לשיפור התוצאות העסקיות. איזון נכון בין כל הפרמטרים העיצוביים יבטיח מוצר בולט, חכם ונוח המצליח לקנות את אמון והעדפת המשתמשים.

ווב סטודיו מעניקה שירותים המספקים פתרונות מודולאריים המותאמים לדרישות לקוחותיה:

חזון עסקי

חברת ווב סטודיו מחויבת להוביל שירות מקצועי המשלב ידע, מומחיות, הון אנושי איכותי וטכנולוגיות מתקדמות. ווב סטודיו מנווטת את לקוחותיה לתוך נבכי עולם האינטרנט ומעניקה מענה אופטימאלי לדרישות מתוך מחויבות לסטנדרטים גבוהים של איכות שיעניקו יתרונות עסקיים מובהקים, כמו-גם תשואה אמיתית להשקעה.

בווב סטודיו ניסחנו מערך עקרונות המגדיר את אופי החברה:

חדשנות ויצירתיות - אנו מעודדים יוזמה, יצירתיות, חדשנות וחשיבה "מחוץ לקופסה" מתוך אמונה כי הכל אפשרי, וניתן להפוך רעיונות וחלומות למציאות.

אמינות – אנו שואפים לקיים עם שותפינו העסקיים מערכת יחסים המושתתת על אמינות, יושר ומתן תמורה הוגנת.

מובילות –  להיות חברה מובילה ומשפיעה בפיתוח פרויקטים ומיזמים באינטרנט.

מצוינות - להיות מותג של איכות ומחויבות להצלחה.

יעילות – אנו מתאימים את הפתרון האופטימאלי לצרכיו של הלקוח, תוך הענקת ערך מוסף בעולם דינאמי וסיוע ביצירת עלות מול תועלת מירבית.

שירותיות – אנו שמים דגש על היענות מהירה והקשבה לצרכי הלקוחות תוך מתן שירות בגובה העיניים שמוביל לשביעות רצון.

ווב סטודיו היא חברה ממוקדת לקוח הפועלת ללא לאות לתת מענה יצירתי ויעיל לצרכים הייחודיים של לקוחותיה תוך הבטחה לייצר פתרונות מלאי השראה, המאפשרים יצירת בידול מסוגנן.

החברה משלבת ידע טכני ועדכני על מנת ליצור אופטימיזציה שתקדם את תחום עיסוק לקוחותיה. 
הצלחת לקוחותינו היא ההצלחה שלנו.