צור קשר

  1.  

לקוחות מספרים

בניתי כבר 4 אתרים בחברה ויש לי רק
המלצות חמות לתת: העבודה שהם עשו הייתה
סופר מקצועית, התקשורת איתם מעולה, זמני
העבודה יעילים וקצרים, והמחירים מעולים יחסית לשוק. בקיצור אני ממליץ בחום! 

עידו איכר, 20offקידום אתרים (SEO)

שיווק אינטרנטי עוסק בשימוש נכון באמצעים השונים שמספקת לנו רשת האינטרנט על מנת לחשוף מותגים ורעיונות ליותר גולשים רלוונטיים, וכך לייצר תנועה גבוהה יותר והפניות עסקיות לאתרי החברות.

מנועי חיפוש הם מקור מספר אחד למשיכת גולשים ולקוחות חדשים לאתרים. רוב הגולשים באינטרנט משתמשים במנועי החיפוש כדי להגיע למידע שמעניין אותם; מרביתם לא מסתכלים מעבר לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. זו הסיבה שקידום אתרים הינו חלק הכרחי ומרכזי של כל אסטרטגיית שיווק באינטרנט ומחייב תקציב נפרד לטווח ארוך.

לווב סטודיו ניסיון רב ותוצאות מוכחות בקידום אתרי אינטרנט ופיתוח מתודולוגיות עבודה מוכחות עם בקרת התאמה לדרישות המשתנות של מנועי החיפוש. בנוסף קיימת בחברה תשתית רחבה של שיתופי פעולה עם פורטלים ואתרים לצורך יצירת קישורים איכותיים לאתר המקודם, כמו-גם מערכת דיווח חודשית העוקבת ומנתחת את תוצאות הקמפיינים.

תהליך קידום אתרים יוצר אופטימיזציה למנועי חיפוש תוך התאמת היראותו של אתר למנועי חיפוש במטרה למקם אותו בראש תוצאות החיפוש. מדובר בתהליך מתמשך המחייב מעקב שוטף וביצוע מתמיד של שינויים עדכונים והתאמות. חבילת השירות מותאמת לתקציבים שונים ולצרכי הלקוחות.

מעוניינים בשירות קידום אתרים?

לקבלת הצעת מחיר, פגישת יעוץ חייג/י 03-9562776 או לחץ/י כאן להשארת פרטים