צור קשר

  1.  

לקוחות מספרים

בניתי כבר 4 אתרים בחברה ויש לי רק
המלצות חמות לתת: העבודה שהם עשו הייתה
סופר מקצועית, התקשורת איתם מעולה, זמני
העבודה יעילים וקצרים, והמחירים מעולים יחסית לשוק. בקיצור אני ממליץ בחום! 

עידו איכר, 20offשיווק ברשתות חברתיות

בשנים האחרונות השתנו פני האינטרנט באופן ניכר, וזו הפכה מרשת של מידע, לרשתות של חברים המעבירים ביניהם מידע. יותר ויותר אנשים מבלים חלק ניכר מזמנם באינטרנט לעומת מדיות אחרות, בעיקר ברשתות חברתיות שונות. כך, כדי להישאר רלוונטי, עולם השיווק באינטרנט מפנה זרקור לקהל יעד רלוונטי הנמצא ברשתות חברתיות.

ווב סטודיו ממקסמת את הכלים הייחודיים של שיווק ברשתות חברתיות על מנת להפיץ באינטרנט מסר או רעיון, שעובר "מפה לאוזן”. השיווק  מתחיל ביצירת תוכן ראשוני מעניין המושך את תשומת הלב של הגולשים ומופץ באפיקיה השונים של המדיה החברתית, באתרי אינטרנט ווב 2.0. קמפיין שיווק ברשתות חברתיות מקצועי יוצר אפקט ויראלי, בו הגולשים מפיצים הלאה את המידע מאחד לשני. האפיקים היעילים ביותר הם אותם אתרים שבהם נמצאים הגולשים הרבים ביותר היכולים לסייע ביצירת "באזז" תקשורתי.

ווב סטודיו מתמחה בהיבט חשוב מאוד בשיווק ברשתות חברתיות - יצירת קשר ישיר בין עסקים לקהלי יעד שונים. על מנת שקמפיינים מסוג זה יהיו יעילים, הם חייבים לתת ביטוי לקולם של הצרכנים/ הגולשים, מה שמאפשר תקשורת ציבורית פתוחה ומפרה, תוך מתן פידבקים הדדיים ועדכונים שוטפים. מדובר בכוח עצום שלא היה קיים קודם לכן.  החברה מספקת ללקוחותיה שירות ממוקד ואינטגראלי במדיות חברתיות, בראשן: פייסבוק, יוטוב וטוויטר. מבניית ערוצים ביוטוב המותאמים למנועי חיפוש ועד בניית פרופילים בפייסבוק, העשרתם בתוכן ויצירת קישורים לאתרים, ווב סטודיו ממצה את היכולות הרבות הגלומות במדיות החבריות לשדרוג מעמדם של לקוחותיה ברשת.

מעוניינים בשירות שיווק ברשתות חברתיות?

לקבלת הצעת מחיר, פגישת יעוץ חייג/י 03-9562776 או לחץ/י כאן להשארת פרטים