צור קשר

  1.  

לקוחות מספרים

בניתי כבר 4 אתרים בחברה ויש לי רק
המלצות חמות לתת: העבודה שהם עשו הייתה
סופר מקצועית, התקשורת איתם מעולה, זמני
העבודה יעילים וקצרים, והמחירים מעולים יחסית לשוק. בקיצור אני ממליץ בחום! 

עידו איכר, 20offעיצוב לוגו

הלוגו הוא התמונה החזותית של החברה, ועליו להיות ייחודי, קליט ומבודל. על הלוגו לעורר רגשות ותחושות ולהיות זכיר. לוגו מכיל מסר הרבה יותר מורכב מהצורה החיצונית שלו על מנת לגרום לזיהוי מיידי עם החברה. עיצוב לוגו הוא קריטי ביצירת התדמית העסקית ולכן עליו להיות מונע מחשיבה שיווקית ויצירתית.

ווב סטודיו שמה דגש על מיתוג אלקטרוני (E-branding) כחלק מתפיסה כוללת של תדמית החברה ו/או המותג באינטרנט. תהליך המיתוג האלקטרוני מורכב מעיצוב אתר ותוכן המשולבים לכדי שפה המזוהה עם המותג והתאמתו לסביבת האינטרנט: עיצוב לוגו ובחירת סלוגן מוביל, עיצוב אייקונים מזוהים או תמונות המעצימים את מסרי וערכי המותג, משחק יצירתי באלמנטים גרפיים ובניית נוכחות זכירה ומשמעותית התורמת ליצירת מערכת יחסים יציבה ומתמשכת עם הצרכן. בפיתוח אתרים ממותגים משלבת ווב סטודיו בין טכנולוגיה מתקדמת, ראיה אסטרטגית, חדשנות, קריאטיביות ועיצוב ללא פשרות תוך יצירת שפה עיצובית יחודית, חזקה ומבודלת. כיום, אתר אינטרנט ממותג מהווה את הרושם הראשוני של החברה ומהווה שלוחה טבעית של הזהות התאגידית, ועל כן צריך לשקף את רוח החברה.

לאנשי הקיראייטיב בווב סטודיו יש תשוקה להחיות זהות מותגית שתבליט את לקוחותיה מעל המתחרים.
זיהוי הוא הצעד הראשון להצלחה בכל עסק. ייצוג גרפי לתדמית החברה נעשה דרך עיצוב לוגו הבונה נוכחות עסקית יעילה. עיצוב לוגו ייחודי לחברה מאפשר ללקוחות זיהוי קל. המומחים של ווב סטודיו מעצבים ללקוחותיהם לוגו עוצמתי המותאם אישית לצרכיהם, המאפשר לחברה להגיע לקהלי היעד ולהעביר את מסרי המותג.  לוגו אינו רק סמל אסתטי המייצג חברה, אלא הוא בעל ערך שיווקי גדול. ווב סטודיו יוצרת עיצובי לוגו מורכבים, העומדים בסטנדרטים של לקוחותיה על מנת לבטא את החזון והערכים של החברה באופן יעיל.  

צריך עזרה? שאלות?

לקבלת הצעת מחיר, פגישת יעוץ חייג/י 03-9562776 או לחץ/י כאן להשארת פרטים